15.05.20

Соросята


Слово "соросята" утворено від прізвища американця з єврейським корінням Джорджа Сороса.

Неологізм «соросята» ввів в обіг гуру економічної науки, нобелівський лауреат Пол Кругман для позначення спекулянтів - послідовникив Сороса, які маніпулюють ринками і влаштовують кризи по всій земній кулі.

Від початку в Україні "соросятамі" називали тих громадських і політичних діячів, які отримували фінансування з фондів Сороса під виглядом грантів, а, разом з ним, і американське заступництво.
«Соросята» - це ті, хто почав з грантів, але потім зорієнтувався і перейшов на обслуговування інтересів транснаціональних корпорацій, фінансових, перш за все.

Сьогодні термін "соросята" застосовується до різних людей, незалежно від того, чи мають вони відношення до структур Джорджа Сороса в Україні. Головне, щоб вони були пов'язані з західним спекулятивним капіталом і лобіювали його інтереси.

Соросу приписують велику тіньову роль у світовій політиці, а його структури звинувачують у втручання у внутрішні справи різних країн світу (найбільш люто критикує Сороса прем'єр Угорщини Орбан.

Завдяки фінансуванню від Сороса для реалізації поставлених ним завдань, соросята в Ураїні щільно згуртовані.

Соросята - група впливу, яка характеризується тим, що використовує прозахідну патріотичну ідеологічну базу. Вони беруть риторику західних областей України і начебто просувають традиційні українські цінності: українська мова, українська віра. Але це ідеологічна база, яка допомагає зробити вигляд, нібито ця група має підтримку всередині нашого суспільства.

Але за цією ідеологічною базою стоять конкретні люди і вони не є щирими прибічниками цієї ідеології. Вони просто є групою впливу, яка переслідує мету отримати владу та контроль над фінансовими потоками. А найголовніше, вона представляє певні групи інтересів.

«Соросята» - це збірний образ колективного транснаціонального капіталу. Своє ім'я "соросята" отримали від імені Джорджа Сороса, фінансиста і координатора численних фондів на кшталт Фонду "Відродження". Насправді, безумовно, усіма цими людьми керує не тільки і не стільки сам Сорос. Наприклад, щільну участь у координації приймають USAID, Світовий Банк і ЄБРР. В химерному танці сплелися демократи із США, соціалісти з Німеччини, імперіалісти з Британії і неоколоніалісти з Брюсселя. Але абсолютно точно, що ці люди щільно координують свою діяльність один з одним і вже багато років тому щільно проникли у владу.

пидорасы
Фінансовані Соросом ЛГБТ-активісти

Керівник фінансованого Соросом в Україні фонду "Відродження" Віктор Сушко ввів в обіг термін true-соросята - "справжні соросята". "True соросята" знаходяться на прямому фінансуванні Сороса.

"Мотиваційна зустріч". Сорос у Давосі зустрічається з true-соросятами які знаходяться у нього на утриманні - співробітники фонду Відродження
true-соросьонок Ольга Айвазовська

Слово "соросята" стало широко відомим після оприлюднення "записів Гончарука", де прем'єр Олексій Гончарук каже:
"Якщо подивитися на нашу Раду, то там зараз сіють такі думки (у нас в четвертому кварталі просяде економічне зростання): ухайдокали економіку реформатори ці, соросята. При господарниках було 4,6, прийшли соросята і економіка росте 2 і вниз. І ти нічого нікому не доведеш".
Телеграмм-канал Соросята знакомит украинскую общественность с грантоедами и птенцами гнезда Сороса, и тем как их взращивают.
​​Нашли буклет за 2015 год. Команда молодых советников и советниц украинских министров, которых им приставляют по указке и без оговорок.
Кто же у нас тут?
Алексей Гончарук, действующий премьер-министр Украины
Андрей Заблоцкий, внештатный советник действующего премьер-министра Украины
Денис Малюська, действующий министр юстиции Украины
Алексей Оржель, действующий министр энергетики и защиты окружающей среды Украины
Владимир Головатенко, действующий заместитель министра энергетики и защиты окружающей среды
Елена Шуляк, народный депутат от партии «Слуга народа»
Алексей Дорогань, сегодня работает исполнительным директором «Офиса эффективного урегулирования». Это та организация, которая и объединяет «советников и советниц» и выплачивает им зарплату.
Дегенераты

Список «приоритетных бенефициаров» денег из фонда Джорджа Сороса  в Украине, а также «главных сотрудничающих организаций».
  • ЧЕСНО - основатель Светлана Залищук
  • ОПОРА - Глава правления Ольга Айвазовская, которая совмещает работу с соросовским фондом Возрождение
  • Фонд Деминициативы - Социологический центр
  • Центр противодействия коррупции - Виталий Шабунин
  • Трансперенси Интернешел Украина - Бывший глава правления Ярослав Юрчишин ныне депутат от Голоса
  • Майдан Мониторинг - Общественная организация, которую создали за неделю до «разгона студентов» в 2013-м году
  • Центр политических исследований и анализа - именуется также как Ейдос

Популярные сообщения